
Satisfyer Spot On 1
The Satisfyer Spot On 1 knows all the best spots: The elegant lay-on vibrator intensifies clitoral stimulation thanks to its special tip – an ideal toy for both beginners and experienced sex toy users.Â
Â
| 15-year guarantee | Flexible stimulation tip |
| Super-strong deep vibration | Skin-friendly silicone |
| 12 vibration programs | Waterproof IPX7 |
| Whisper mode | Easy to clean |
| Lithium-ion battery | USB magnetic charging cable included |
Â
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Stimulation: | Clitoral |
| Width: | 2.32″, 59 mm |
| Weight: | 2.3 oz, 65 g |
| Color: | Bordeaux, Petrol |
| Suitable for: | Woman |
| With vibration: | Yes |
| Length: | 3″, 75 mm |
| Height: | 1.6″, 41 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
The Satisfyer Spot On 1 knows all the best spots: The elegant lay-on vibrator intensifies clitoral stimulation thanks to its special tip – an ideal toy for both beginners and experienced sex toy users.Â
Â
| 15-year guarantee | Flexible stimulation tip |
| Super-strong deep vibration | Skin-friendly silicone |
| 12 vibration programs | Waterproof IPX7 |
| Whisper mode | Easy to clean |
| Lithium-ion battery | USB magnetic charging cable included |
Â
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Stimulation: | Clitoral |
| Width: | 2.32″, 59 mm |
| Weight: | 2.3 oz, 65 g |
| Color: | Bordeaux, Petrol |
| Suitable for: | Woman |
| With vibration: | Yes |
| Length: | 3″, 75 mm |
| Height: | 1.6″, 41 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
Description
The Satisfyer Spot On 1 knows all the best spots: The elegant lay-on vibrator intensifies clitoral stimulation thanks to its special tip – an ideal toy for both beginners and experienced sex toy users.Â
Â
| 15-year guarantee | Flexible stimulation tip |
| Super-strong deep vibration | Skin-friendly silicone |
| 12 vibration programs | Waterproof IPX7 |
| Whisper mode | Easy to clean |
| Lithium-ion battery | USB magnetic charging cable included |
Â
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Stimulation: | Clitoral |
| Width: | 2.32″, 59 mm |
| Weight: | 2.3 oz, 65 g |
| Color: | Bordeaux, Petrol |
| Suitable for: | Woman |
| With vibration: | Yes |
| Length: | 3″, 75 mm |
| Height: | 1.6″, 41 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
























