
Satisfyer Air Pump Booty 2
Allow us to introduce the sensational Air Pump Booty 2, designed to tease and please with its deep vibrations and customizable inflatable shaft. This unique anal vibrator, crafted from soft silicone and equipped with a practical retaining ring, takes your pleasure to new heights.
| 15 year warranty | Inflatable shaft for intensified stimulation |
| Diameter individually adjustable | 12 vibration programs |
| Body-friendly silicone | Whisper mode |
| Lithium ion battery | Easy to clean |
| USB magnetic charging cable included | |
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Color: | Anthracite |
| Width: | 7″, 178 mm |
| Weight: | 5.43 oz, 154 g |
| Length: | 2.44″, 62 mm |
| Suitable for: | Man, Woman |
| Stimulation: | Anal |
| With vibration: | Yes |
| Height: | 1.65″, 42 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
Allow us to introduce the sensational Air Pump Booty 2, designed to tease and please with its deep vibrations and customizable inflatable shaft. This unique anal vibrator, crafted from soft silicone and equipped with a practical retaining ring, takes your pleasure to new heights.
| 15 year warranty | Inflatable shaft for intensified stimulation |
| Diameter individually adjustable | 12 vibration programs |
| Body-friendly silicone | Whisper mode |
| Lithium ion battery | Easy to clean |
| USB magnetic charging cable included | |
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Color: | Anthracite |
| Width: | 7″, 178 mm |
| Weight: | 5.43 oz, 154 g |
| Length: | 2.44″, 62 mm |
| Suitable for: | Man, Woman |
| Stimulation: | Anal |
| With vibration: | Yes |
| Height: | 1.65″, 42 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Description
Allow us to introduce the sensational Air Pump Booty 2, designed to tease and please with its deep vibrations and customizable inflatable shaft. This unique anal vibrator, crafted from soft silicone and equipped with a practical retaining ring, takes your pleasure to new heights.
| 15 year warranty | Inflatable shaft for intensified stimulation |
| Diameter individually adjustable | 12 vibration programs |
| Body-friendly silicone | Whisper mode |
| Lithium ion battery | Easy to clean |
| USB magnetic charging cable included | |
| Material: | ABS plastic, Silicone |
| Color: | Anthracite |
| Width: | 7″, 178 mm |
| Weight: | 5.43 oz, 154 g |
| Length: | 2.44″, 62 mm |
| Suitable for: | Man, Woman |
| Stimulation: | Anal |
| With vibration: | Yes |
| Height: | 1.65″, 42 mm |
| Battery: | Akku |
| Waterproof (IPX7): | Yes |
























