LEVELZ - Wide O Silicone Cock Ring Set of 3 (42mm, 50mm, 55mm) - Teal
Take your performance up a level with this non-vibrating, premium silicone cock ring from the LEVELZ collection. Designed for a snug fit, it helps enhance firmness and staying power while delivering that satisfying stretch. Soft, body-safe, and built for comfort, it’s the perfect starter piece or everyday essential for any pleasure lineup.
Helps maintain firmness and staying power while providing a satisfying stretch for enhanced pleasure.
Made from solid, body-safe silicone that’s soft, flexible, and durable for comfortable wear.
Designed for a snug yet gentle hold, making it perfect for both first-time users and experienced players.
Fully waterproof and easy to clean, allowing for fun in or out of the water.
Free from harmful materials, ensuring safe and worry-free play every time.
Place on a flaccid or semi-erect penis, apply a water-based lubricant, and slide to the base of the shaft. Avoid wearing for more than 30 minutes.
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 2.17" (5.5 cm) |
| Inner Diameter: | 1.65" (4.2 cm) |
| Product Dimensions: | 2.17" x 2.17" x 0.55" |
| Product Weight: | 1.53 oz |
| Package Dimensions: | 9.84" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
Take your performance up a level with this non-vibrating, premium silicone cock ring from the LEVELZ collection. Designed for a snug fit, it helps enhance firmness and staying power while delivering that satisfying stretch. Soft, body-safe, and built for comfort, it’s the perfect starter piece or everyday essential for any pleasure lineup.
Helps maintain firmness and staying power while providing a satisfying stretch for enhanced pleasure.
Made from solid, body-safe silicone that’s soft, flexible, and durable for comfortable wear.
Designed for a snug yet gentle hold, making it perfect for both first-time users and experienced players.
Fully waterproof and easy to clean, allowing for fun in or out of the water.
Free from harmful materials, ensuring safe and worry-free play every time.
Place on a flaccid or semi-erect penis, apply a water-based lubricant, and slide to the base of the shaft. Avoid wearing for more than 30 minutes.
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 2.17" (5.5 cm) |
| Inner Diameter: | 1.65" (4.2 cm) |
| Product Dimensions: | 2.17" x 2.17" x 0.55" |
| Product Weight: | 1.53 oz |
| Package Dimensions: | 9.84" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
Original: $17.99
-65%$17.99
$6.30Description
Take your performance up a level with this non-vibrating, premium silicone cock ring from the LEVELZ collection. Designed for a snug fit, it helps enhance firmness and staying power while delivering that satisfying stretch. Soft, body-safe, and built for comfort, it’s the perfect starter piece or everyday essential for any pleasure lineup.
Helps maintain firmness and staying power while providing a satisfying stretch for enhanced pleasure.
Made from solid, body-safe silicone that’s soft, flexible, and durable for comfortable wear.
Designed for a snug yet gentle hold, making it perfect for both first-time users and experienced players.
Fully waterproof and easy to clean, allowing for fun in or out of the water.
Free from harmful materials, ensuring safe and worry-free play every time.
Place on a flaccid or semi-erect penis, apply a water-based lubricant, and slide to the base of the shaft. Avoid wearing for more than 30 minutes.
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 2.17" (5.5 cm) |
| Inner Diameter: | 1.65" (4.2 cm) |
| Product Dimensions: | 2.17" x 2.17" x 0.55" |
| Product Weight: | 1.53 oz |
| Package Dimensions: | 9.84" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
























