LEVELZ - Vibrating & Thrusting Silicone Prostate Massager - Black
Discover deep, targeted pleasure with the Vibrating & Thrusting Prostate Massager, designed for precision stimulation and intense satisfaction. Its sleek, contoured shape mimics a natural curve for effortless insertion, while the thrusting motion and powerful vibrations deliver customizable sensations. The flared base vibrates for external stimulation and secure wear. Made using hypoallergenic, body-safe materials including silicone, itโs water-resistant, rechargeable, and ideal for solo or partner play.
Dynamic thrusting action provides lifelike stimulation for deep satisfaction.
Delivers strong, targeted sensations to both internal and external erogenous zones.
Follows natural contours for effortless insertion and precision prostate targeting.
Ensures safety, stability, and added external stimulation during play.
Crafted from premium, hypoallergenic, body-safe silicone for comfort and safety.
Easy to clean and perfect for versatile, worry-free play.
ย
| Dimensions package: | 4.76" x 6.69" x 2.32" |
| Product dimensions: | 5.79" x 3.31" x 1.42" |
| Product weight: | 5.36 oz |
| Product diameter: | 1.14" |
| Insertable length: | 4.72" |
| Quantity motors: | 3 |
| Rotations per minute: | 11000 RPM |
| Speed modes: | 10 |
| Multi speed: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Rechargeable time: | 90 min |
| Recharged battery lifetime: | 45 min |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate free: | Yes |
| Materials: | Silicone |
Discover deep, targeted pleasure with the Vibrating & Thrusting Prostate Massager, designed for precision stimulation and intense satisfaction. Its sleek, contoured shape mimics a natural curve for effortless insertion, while the thrusting motion and powerful vibrations deliver customizable sensations. The flared base vibrates for external stimulation and secure wear. Made using hypoallergenic, body-safe materials including silicone, itโs water-resistant, rechargeable, and ideal for solo or partner play.
Dynamic thrusting action provides lifelike stimulation for deep satisfaction.
Delivers strong, targeted sensations to both internal and external erogenous zones.
Follows natural contours for effortless insertion and precision prostate targeting.
Ensures safety, stability, and added external stimulation during play.
Crafted from premium, hypoallergenic, body-safe silicone for comfort and safety.
Easy to clean and perfect for versatile, worry-free play.
ย
| Dimensions package: | 4.76" x 6.69" x 2.32" |
| Product dimensions: | 5.79" x 3.31" x 1.42" |
| Product weight: | 5.36 oz |
| Product diameter: | 1.14" |
| Insertable length: | 4.72" |
| Quantity motors: | 3 |
| Rotations per minute: | 11000 RPM |
| Speed modes: | 10 |
| Multi speed: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Rechargeable time: | 90 min |
| Recharged battery lifetime: | 45 min |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate free: | Yes |
| Materials: | Silicone |
Original: $71.99
-65%$71.99
$25.20Description
Discover deep, targeted pleasure with the Vibrating & Thrusting Prostate Massager, designed for precision stimulation and intense satisfaction. Its sleek, contoured shape mimics a natural curve for effortless insertion, while the thrusting motion and powerful vibrations deliver customizable sensations. The flared base vibrates for external stimulation and secure wear. Made using hypoallergenic, body-safe materials including silicone, itโs water-resistant, rechargeable, and ideal for solo or partner play.
Dynamic thrusting action provides lifelike stimulation for deep satisfaction.
Delivers strong, targeted sensations to both internal and external erogenous zones.
Follows natural contours for effortless insertion and precision prostate targeting.
Ensures safety, stability, and added external stimulation during play.
Crafted from premium, hypoallergenic, body-safe silicone for comfort and safety.
Easy to clean and perfect for versatile, worry-free play.
ย
| Dimensions package: | 4.76" x 6.69" x 2.32" |
| Product dimensions: | 5.79" x 3.31" x 1.42" |
| Product weight: | 5.36 oz |
| Product diameter: | 1.14" |
| Insertable length: | 4.72" |
| Quantity motors: | 3 |
| Rotations per minute: | 11000 RPM |
| Speed modes: | 10 |
| Multi speed: | Yes |
| Rechargeable: | Yes |
| Rechargeable time: | 90 min |
| Recharged battery lifetime: | 45 min |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate free: | Yes |
| Materials: | Silicone |























