LEVELZ - Classic Silicone Cock Ring Set of 3 (XS/S/M) - Black
Step up your game with this essential trio from the LEVELZ collection. This non-vibrating set includes three body-safe silicone cock rings in extra small, small, and medium sizes—perfect for the shaft, cock & balls, or stacked wear. Each ring delivers a unique fit and feel, letting you customize your performance and pleasure. Packaged in a sleek, merchandisable clamshell for easy display and storage.
Includes extra small, small, and medium sizes to fit your desired level of snugness and stimulation.
Designed to help maintain firmness and endurance while adding a satisfying sense of pressure.
Crafted from 100% solid silicone for flexibility, durability, and superior comfort.
Fully waterproof for easy cleaning and versatile use anywhere you choose to play.
Completely free of harmful chemicals, making it safe for intimate, long-lasting contact.
Slide onto the shaft when flaccid or semi-erect, using a water-based lubricant if desired. Avoid continuous use beyond 30 minutes.
Â
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 1.3" (3.3 cm) |
| Inner Diameter: | 0.87" (2.2 cm) |
| Product Dimensions: | 1.3" x 1.3" x 0.24" |
| Product Weight: | 0.28 oz |
| Package Dimensions: | 7.87" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
Step up your game with this essential trio from the LEVELZ collection. This non-vibrating set includes three body-safe silicone cock rings in extra small, small, and medium sizes—perfect for the shaft, cock & balls, or stacked wear. Each ring delivers a unique fit and feel, letting you customize your performance and pleasure. Packaged in a sleek, merchandisable clamshell for easy display and storage.
Includes extra small, small, and medium sizes to fit your desired level of snugness and stimulation.
Designed to help maintain firmness and endurance while adding a satisfying sense of pressure.
Crafted from 100% solid silicone for flexibility, durability, and superior comfort.
Fully waterproof for easy cleaning and versatile use anywhere you choose to play.
Completely free of harmful chemicals, making it safe for intimate, long-lasting contact.
Slide onto the shaft when flaccid or semi-erect, using a water-based lubricant if desired. Avoid continuous use beyond 30 minutes.
Â
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 1.3" (3.3 cm) |
| Inner Diameter: | 0.87" (2.2 cm) |
| Product Dimensions: | 1.3" x 1.3" x 0.24" |
| Product Weight: | 0.28 oz |
| Package Dimensions: | 7.87" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
Original: $7.99
-65%$7.99
$2.80Description
Step up your game with this essential trio from the LEVELZ collection. This non-vibrating set includes three body-safe silicone cock rings in extra small, small, and medium sizes—perfect for the shaft, cock & balls, or stacked wear. Each ring delivers a unique fit and feel, letting you customize your performance and pleasure. Packaged in a sleek, merchandisable clamshell for easy display and storage.
Includes extra small, small, and medium sizes to fit your desired level of snugness and stimulation.
Designed to help maintain firmness and endurance while adding a satisfying sense of pressure.
Crafted from 100% solid silicone for flexibility, durability, and superior comfort.
Fully waterproof for easy cleaning and versatile use anywhere you choose to play.
Completely free of harmful chemicals, making it safe for intimate, long-lasting contact.
Slide onto the shaft when flaccid or semi-erect, using a water-based lubricant if desired. Avoid continuous use beyond 30 minutes.
Â
| Material: | Solid Silicone |
| Product Diameter: | 1.3" (3.3 cm) |
| Inner Diameter: | 0.87" (2.2 cm) |
| Product Dimensions: | 1.3" x 1.3" x 0.24" |
| Product Weight: | 0.28 oz |
| Package Dimensions: | 7.87" x 3.54" x 0" |
| Waterproof: | Yes |
| Splashproof: | Yes |
| Phthalate-Free: | Yes |
| Usage Time Limit: | Do not wear for over 30 continuous minutes |
| Disclaimer: | This product is not a medical device. Discontinue use if discomfort occurs. |
























